”Siz İsteyin, Biz Taşıyalım Zor Görünen Sorunsuz Taşınsın”

Şirketimizin ismi gibi verdiğimiz hizmet garantidir, profesyonel personellerimiz eşyalarınızı adres ve adreslerden teslim alıp aynı gün, saat aralığında yeni yerinize teslim etmektedir.

Ulaşımı zor maliyetli ğördügünüz evden eve nakliyat işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Sezon sonrası tek veya bir kaç parça eşyanızı bir, iki hafta süreli en uygun fiyatlara taşıyabiliriz, Nasıl mı.? kafanızda soru işarati kalmasın aciliyeti olmayan nakliyesi bekleyebilen işlemleriniz için adres, isim soy isim iletişim telefonu bırakmanız doğrultusunda güzergahınıza uygun nakliye taleplerini birleştirip çoklu nakliye hizmeti vermekteyiz, örnek olarak ( tek parça Maltepe den Kadıköy nakliye talebiniz var sorun değil biz başka müşterinin eşyasını birleştirip Pendik den Üsküdar a saatli rezervasyonlu nakliye talebi oluşturuyoruz ve nakliye ücretiniz yarı yarıya ucuzluyor bu işlem ekonomik fiyat garantisi vermemizin garantisi olarak görülebilir.

Bu sebeple şirketimiz büyümüş referansımız artarak talepler yoğunluk derecede artmıştır. Teknolojik yeniliklere göre tasarlanan araç filomuz 7/24 hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul ilçeleri taşıma hizmetimizi genişletip ( Tuzla, Ümraniye, Acıbadem, Kartal, Sultanbeyli, Sarıgazi, Samandıra, Sancaktepe, Şile, Beşiktaş, Sarıyer, Merter, Bakırköy, Bahçeşehir, Zeytinburnu, Topkapı ) hedeflediğimiz ilçelere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Referansımız gün geçtikçe hizmet verdiğimiz müşterilerimizce artış göstererek daha büyük kitlelere parça eşya nakliyat garantisi verebiliriz.